Wil je naar drupalcon in Boston maar 't is gewoon te duur?
Aangezien ik nu niet meer op mijn eentje het Drupalgevoel in België en Nederland hoef aan te zwengelen, maar hulp krijg van mijn nieuwe collega's bij Krimson, kan er dus wat meer vanaf dan louter vrije dagen en avonden.
We willen graag iemand vinden die samen met ons naar Drupalcon wil reizen, maar die kan aantonen dat hij dat ook echt wel waard is. Maw. we zoeken iemand die de hele trip te duur vindt, maar wel waardevol is voor de (Belgische/Nederlandse/Europese) Drupalgemeenschap.
Je hoeft overigens niet Belgisch/Vlaams te zijn. Iedereen kan zijn/haar kans wagen, maar het vliegtuig vertrekt wel uit Zaventem;)
Overtuig ons, en we nemen je mee!
Zie : http://www.krimson.be/en/blog/krimson-funds-your-trip-drupalcon-boston voor meer info
Actuele inhoud
09 feb 2012
- , youtube film in website , (Forumonderwerp) , annemie
- , userpoints vraagje , (Forumonderwerp) , jeroenenwendy
08 feb 2012
- , Vacature Webdeveloper , (Forumonderwerp) , JoHo Processen ...
- , node id opslaan in database , (Forumonderwerp) , Noikes , Reacties: 5
07 feb 2012
- , Civi en Drupal installatie gevraagd! , (Forumonderwerp) , Koen van Hees
- , kan niet meer inloggen na verhuizing website , (Forumonderwerp) , meppel001
- , Image slider/banner maken in Dp7 , (Forumonderwerp) , CrazyFly , Reacties: 2
- , migrate van subdir naar main directory , (Forumonderwerp) , Jaap3D
- , Filter criteria , (Forumonderwerp) , Lambert de Groot , Reacties: 2
06 feb 2012
- , Activity map aanmaken , (Forumonderwerp) , Samuël2013
- , Weergave forums beperken tot containers die dan uitklapbaar zijn , (Forumonderwerp) , vdwaetsy
- , - , (Forumonderwerp) , karel3s
- , Tokens weergeven in een node , (Forumonderwerp) , Mindhunter , Reacties: 1
05 feb 2012
- , content type, manage fields, veld tonen naar gelang van item selected , (Forumonderwerp) , LLMM
04 feb 2012
- , stappenplan maken.... , (Forumonderwerp) , Mindhunter
Jo Wouters
22 januari, 2008 - 19:06
Permalink
Gratis DrupalCon Boston ?
Op de DrupalCon-site geeft men mensen de mogelijkheid om financiële steun te vragen voor de trip naar Boston: http://boston2008.drupalcon.org/contributors-need-financial-assistance
Het is een beetje vrijblijvender dan het aanbod van Krimson (dat toch om een engagement van de mede-reiziger vraagt), maar misschein vind je er ook wel een sponsor die je vliegtuigticket (en vooral je hotel) wil betalen.
PieterDC
24 januari, 2008 - 23:45
Permalink
Prachtig
*bump* :p
Nee, 'fin, serieus.. prachtig initatief vind ik dat!
Respect 2 Krimson ;-)
Heb serieus getwijfeld om mij kandidaat te stellen.
Heb al een aantal patches geschreven, een module gelanceerd, ben beroepsmatig regelmatig met Drupal bezig, geef na de krokusvakantie 3 dagen vorming over Drupal en de Drupalcon in Boston ziet er nu al heel interessant uit...
Maar Boston past nu niet helemaal in mijn planning.. zonder jullie te vervelen met verdere details.
En hopelijk komt er van die conferentie redelijk wat documentatie online zoals powerpoints, pdf's, filmpjes, verslagen enzo... zodat de mensen die er niet bij konden zijn er ook wat van kunnen meepikken.
Ik ben wel van plan naar FOSDEM 2008 te gaan... misschien zie ik jullie daar wel.
Groeten,
Pieter
Jeugdwerknet.be medewerker
Jo Wouters
27 januari, 2008 - 00:18
Permalink
Drupalcon Boston
Pieter, het zijn mensen zoals jij (maar evengoed al die anderen die misschien nog niet zo heelheel veel gedaan hebben, maar wel van plan zijn om veel voor de Drupal community te doen), die we graag een kans geven om aan een DrupalCon deel te nemen.
Boston is een heel toffe stad, en de DrupalCons zijn steeds heel gezellige en verrijkende ervaringen.
Mocht je je nog bedenken: zeker een poging wagen :-)
mixel
2 February, 2008 - 18:08
Permalink
Ping !!
Hey, enkele weken geleden ben ik eens gaan uitzoeken of het mogelijk was op de universiteit steun te krijgen om naar drupalcon te gaan. Toch, zelfs het budget voor reizen voor het onderzoek is al aardig terug geschroefd er is maar geld voor 1 congres per jaar en dan in EU. Naar hulp voor drupalcon kan ik op de universiteit wel fluiten. Ik ben niet naar Barcelona gegaan voor de kosten, Boston is nog wel een hoop duurder.
Uiteraard wil ik erg graag naar Boston, ik wil meer weten over Drupal.7 en webservices dat is erg relevant voor mijn cursus (zie post voor fosdem). Ook voor ontwikkeling wil ik graag eens uitzoeken waar ik kan samen werken. Ik heb zelf een hoop code ontwikkeld en vraag me af of het zinnig kan gebruikt worden, of anders, waar ik mogelijk beter aan kan help. Hoe dan ook denk ik niet veel tijd te zullen hebben voor ontwikkeling. Er is met mijn cursus en met mijn onderzoek een sterke relatie naar Drupal, begeleiden kan mogelijk een realistischere piste zijn. Concreet denk ik aan het uitwerken van projecten, wat past binnen mijn onderzoeksfunctie, het kennen van state-of-the-art is daarbij erg relevant, dus: ik wil naar Boston !
Jo Wouters
14 February, 2008 - 07:26
Permalink
Stefaan Lippens gaat gratis naar Boston
Stefaan is doctoraatsstudent aan de universiteit van Gent, en maintainer/developer van een aantal modules.
Voor meer info, zie de blogpost.
Stefaan Lippens (beter bekent als Soxofaan) is niet zo bekent op Drupal.be ( http://drupal.be/user/1061) maar is des te actiever op de internationale Drupal site (http://drupal.org/user/41478/track/code)
Het is de bedoeling dat Stefaan dagelijks bericht over DrupalCon, zodat ook het thuisfront weet wat er allemaal gebeurt over de plas.
Proficiat Stefaan !
En aan al die anderen die zich kandidaat stelden: Keep up the good Drupal work !