Géén rechten... wat is de oplossing?

Drupalversie: 

Geachte dames en heren,

Vanmorgen heb ik Drupal 6.16 geïnstalleerd.

Probleem: Geen rechten? :S
http://picasaweb.google.com/rick.adams/DrupalProbleem#5446566806473908578

Weet u wat hiervoor de oplossing is, zodat ik vandaag mijn Drupal-site kan voltooien?

Merci!

Met vriendelijke groet,
Rick

Je hebt voor zo ver ik kan zien Drupal nog niet geïnstalleerd, omdat de door jou gebruikte databasegebruiker geen rechten heeft om op de databaseserver databases aan te maken. Ligt dus niet aan Drupal, maar aan de database.

Wat is de oplossing van dit probleem?

Zorgen dat je een gebruiker voor je databaseserver hebt met voldoende rechten? Het heeft in ieder geval niets met Drupal te maken. Het is localhost, dus ik neem aan dat je de server zelf opgezet hebt? Dat betekent 1) dat je zelf een MySQL user hebt aangemaakt tijdens de installatie of 2) dat je server stack (bijvoorbeeld Xampp) dat voor je heeft gedaan en je daar in de documentatie zal moeten kijken naar de gegevens waarmee je kan inloggen.

Eerste stap om Drupal te installeren is een database en een databaseuser aanmaken. Dat is nog niet gebeurd.

Als je met cpanel werkt moet je de database aanmaken via de cpanel interface, dus niet in phpmyadmin, maar wel bij databases, daar een database en een user maken, voor de rest kun je dan wel phpmyadmin gebruiken, daar zal de database dan verschijnen.

Hans
KOBA

Als je bij je hosting DirectAdmin hebt moet je ook via die weg een database en user(s) aanmaken.

Jo

Actuele inhoud

09 feb 2012

08 feb 2012

07 feb 2012

06 feb 2012

05 feb 2012

04 feb 2012