comlete newbie zoket beetje hulp

Drupalversie: 

als Joomla gebruiker loop ik steeds vaker tegen de grenzen aan van het systeem, ik wil dus verdiepen in Drupal, of typo3. Nu eerst Drupal. op www.molonlinemedia.nl/test heb ik een test site staan.

er zijnn een aantal problemen waar ik tegenaaloop.
1 hoe krijg ik meerdere artikelen op een pagina?
2 hoe kan ik eenvoudig plaatjes toevoegen aan een artikel?
ik heb o.a. WYSIWYG Image upload er op staan en openwysiwyg toch lukt het me niet helemaal.
dit zijn eigenlijk de eerste vragen de rest begin ik aardig door te krijgen.
wellicht kan iemand me een beetje op weg helpen?

Één vraag per topic is het handigst. Duidelijke topictitels ook. Heb je trouwens al gezocht? Jouw vragen zijn hier al zeer vaak voorbij gekomen en ook al vaak genoeg beantwoord. Van de eerste loopt nu zelfs al een topic.

ik moet eerlijk zeggen als newbie is dit forum niet 1 2 3 te doorgronden. ik heb gezocht eb gekeken ook die link die je er in hebt gezet zegt me niet heel veel.
ik ben op zoek naar een opzet zo ongeveer als www.info-eindhoven.nl

maar het is vele malen moeilijke als Joomla moet ik toegeven

i blijf problemen houden met plaatjes wat ik ook doe.
ik heb volgens mij alle mogelijke modules geïnstalleerd
images uien api's de hele reutemeteut maar toch werkt het niet
wat doe ik fout?

Begin eens met het beschrijven van wat je uiteindelijk wil bereiken. Afbeeldingen bij content kan op honderd verschillende manieren. Hoe wil je ze kunnen toevoegen? Hoeveel? Hoe weergeven?

Ik zou graag content willen maken zoals ik bijvoorbeeld heb op www.info-eindhoven.nl
dus en foto bij de intro en evt een 2e foto bij het vervolg verhaal na les meer.....

het prettigste zou zijn dat ik de foto direct kan uploaden, of schuiven in de content.

fijn een en ander begint te werken, tenminste....
http://molonlinemedia.nl/test/ is leeg

maar http://molonlinemedia.nl/test/content/over-ons staat wel tekst

ik krijg om een of andere reden geen voorpagina.
wat doen ik fout.

Ik vind het toch wel ingewikkeld hoor met al die modules ik heb er nu 30 geïnstalleerd of zo is dat normaal?

Ik zie je homepage wel.

30 modules kan, hangt er vanaf hoeveel functionaliteiten je wil. Voordeel van veel modules is dat je zelf beter en meer flexibel je opties kunt afregelen.

In elk geval heb je niet image assist, wysiwyg_imageupload en filefield samen nodig. Dat zijn net 3 totaal verschillende methodes om afbeeldingen op je site te krijgen waar je er één uit kiest. Zie http://drupal.nl/documentatie/afbeeldingen-in-drupal voor meer info over werken met afbeeldingen in Drupal.

Hans
KOBA

ik ben echt aan het klooien ja, ik heb diverse modules. en toch geen plaatjes en welke kies ik dan, als ik zo door het forum browse kom ik allerlei dingen tegen.
ben ook bezig met drupalhandboek ik wrdtel me er door heen toch gaat er veel fout, wat is dan de beste en eenvoudigste manier voor het toevoegen van ene plaatje aan een tekst?
en hoe krijg ik dan meerdere artikelen op een site.
ik ben ook aan het klooien met een agend aen zo.
forum en andere dingen zijn vrij eenvoudig.

afbeelding wellicht makkelijkst met imagefield.

Hans
KOBA

ik he alles weggegooid en neen nieuwe schone install gedaan.
ik he als wysiwyg FCKeditor geinstalleerd
en deze WYSIWYG Image upload
natuurlijk ook alle uit tjes

maar nu wil het nog steeds niet lukken een plaatje in de tekst te zetten, de upload werkt deze komen op de server terecht maar ze komen niet in de tekst wat doen ik fout?

Hoi ronmol,

ik heb hetzelfde probleem als jou gehad wat plaatjes betreft. Ik gebruik zelf nu FCKeditor samen met IMCE en na het nodige configureren werkt alles naar behoren. Maar bij mij werkten plaatjes pas nadat ik "Input format" op Full HTML had gezet. Misschien werkt dat bij jou ook. In ieder geval succes.

PS Neem je de tijd om een bericht te typen, dat scheelt heel wat typefouten. :p

voor plaatsjes in tekst: IMCE + IMCE WYSIWYG Bridge, en zorgen daat IMCE aanstaat in de wysiwig opties

Actuele inhoud

09 feb 2012

08 feb 2012

07 feb 2012

06 feb 2012

05 feb 2012